Opravy a přestavby starších systémů

 

Nespoléhejte na souseda, od nás montovaný systém EZS spolehlivě ochrání Váš majetek, ať jste kdekoliv.

 

Podstatnou část naší činnosti tvoří opravy a rekonstrukce neodborných instalací, provedených kutily typu (Ferda mravenec ), nebo častěji příležitostnými montéry, kteří pak neposkytují následný servis.

Bohužel se to týká i firem zaměstnávající elektrikáře při stavbě nových domů, nebo bytů.

Předěláváme také nekvalitní systémy z dovozu, které se stále hojně montují, díky nižším pořizovacím nákladům a vysokým maržím z prodeje, avšak nebývá zde dostupný jejich servis.

 
U bezdrátových verzí může docházet i rušení jiných přijímačů.

Většina pojišťoven takovéto systémy ani nepojistí!

Neodborná instalace = instalace provedená svépomocí, nebo častěji ,,lacinou firmou“, dokáže uživateli často pěkně zamotat hlavu, přidat zbytečné starosti                                                                                               a především ho stojí nemalé finanční prostředky.

Čas od času se setkáváme se situací, kdy mladý elektrikář po škole, či propuštěný z bývalého zaměstnání, začne s velkou reklamou nabízet instalace alarmů.
Po pár měsících, když vítr otrhá jeho reklamní plachty z plotů, zjistí, že se touto činností neuživí, tak se začne zabývat jinou činností a o své namontované systémy se přestane starat a se zákazníky nekomunikuje.
Většinou, aby zákazníka získal, podbízí se takový "dobrodruh" minimální cenou za instalaci, či jinými slevami - my navrhneme 3 čidla, on se vysměje, řekne, že stačí jedno,
my doporučíme venkovní sirénu, on řekne, zbytečná......nemálo zákazníků takovým podnikavcům uvěří...

Takto pořízený systém za účelem klidu a bezpečí, funguje potom jako dokonalá noční můra.
Opravy takových výtvorů jsou časově podstatně náročnější a tím i dražší, než nová instalace realizovaná zkušeným montérem.


Buďte o krok vpřed,  před možnými pachateli a nechte si zdarma vypracovat nabídku.